19 października, 2016

Pismo Święte

Coraz bardziej zajęci, zapracowani ludzie, rzadko mają czas aby sięgnąć po Pismo Święte. Często uważa się, że jest to lektura zbyt trudna, niezrozumiała dla przeciętnego człowieka, lepiej przeznaczyć czas na inne, „bardziej pożyteczne” rzeczy i zajęcia. Zawsze znajdzie się coś pilniejszego, a efekt jest taki, że coraz mniej znamy Pismo Święte, jest ono dla nas coraz dalsze i bardziej obce.

Przedstawiamy Nowy Testament w wersji audio (obecnie trwają prace nad zakończeniem Starego Testamentu) , które można słuchać wszędzie, w każdych okolicznościach. Teraz istnieje możliwość wysłuchania ich na stronie naszej parafii. To doskonale rozwiązanie dla zapracowanych, dla kierowców, wszystkich przemieszczających się komunikacją miejską, i wszystkich, którzy mają potrzebę wsłuchania się w Słowo Boże.

stary-testament   nowy-testament