WIRTUALNA TACA

Dawców

Ofiarowano

£ 3.502

Aby złożyć dowolną ofiarę, proszę wypełnij poniższą formę.

Zachęcamy naszych parafian aby w tym trudnym czasie,w miarę swoich możliwości, aktywnie wspierali finansowo naszą parafię, abyśmy utrzymali płynność finansową. Wasze ofiary są jedynym źródłem utrzymania naszego kościoła. Ofiary można także składać przelewem lub czekiem na PCM HUDDERSFIELD, Lloyds Bank, sort code: 30-94-57  numer konta : 00619953 z dopiskiem TACA lub GIFT AID.  Czeki prosimy wypisywac na PCM HUDDERSFIELD. Kopertę  z czekiem można zaadresować do: Polish RC Church, 88 Fitzwilliam Street, Huddersfield HD1 5BB. Dziękujemy za zrozumienie oraz wszelkie ofiary.
Wybierz Kwotę
Dane
Ofiaruj jako GIFT AID

*Udzielając zgody potwierdzasz że: jesteś podatnikiem w UK i, kwota podatku dochodowego / lub kapitałowego jest większa od kwoty którą możemy uzyskać z twoich dotacji w tym roku podatkowym. Kto może "ofiarować" Gift Aid? Każda osoba, która płaci podatek dochodowy w Wielkiej Brytanii. Jak działa Gift Aid? Jest to forma pomocy dla parafii, która jako organizacja charytatywna ma możliwość odzyskania nadpłaconego podatku. Za każdy wpłacony funt przez Gift Aid parafia może odzyskać 25 pensów od Urzędu Podatkowego.