Polska Szkoła

Szkoła Ojczysta w Huddersfield im. Adama Mickiewicza

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”
Adam Mickiewicz

Polacy zaczęli się osiedlać w Huddersfield w latach 1948/9. W trosce o to by dzieci znały język swych rodziców oraz historię, geografię i kulturę kraju z którego pochodzili, już w 1949 roku założono sobotnią szkołę przedmiotów ojczystych. Zapraszamy rodziców do zapisywania dzieci na lekcje języka polskiego!

Proszę wysyłać korespondencje na nowy email szkolny p.szkola@hotmail.com

Strona internetowa: www.polskaszkolahuddersfield.org.uk

Lekcje
Sobota – 09:30 do 12:00