20 października, 2016

Nowy Testament

Przed Wami Nowy Testament czyli blisko 23 godziny (ponad 3 GB danych) słuchania Słowa Bożego.

Ze strony  możecie wygodnie pobrać pliki mp3 na Wasze komputery lub smartfony, słuchać i dzielić się tą informacją ze znajomymi, do czego bardzo zachęcamy.

W Nowym Testamencie usłyszycie mnóstwo wybitnych, polskich głosów. m.in Jerzego Trelę, Adama Woronowicza, Małgorzatę Kożuchowską, Krystynę Jandę, Mariusza Jakusa, Romana Kłosowskiego, Radosława Pazurę, Bartosza Opanię, Teresę Budzisz-Krzyżanowską, Wojciecha Malajkata, Piotra Polka, Cezarego Żaka, Mariusza Benoita, Annę Seniuk, Teresę Lipowską, Mikołaja Roznerskiego i innych.

Na trwający około 23 godz. Nowy Testament składają się: Ewangelia wg św. Mateusza (161 minut), Ewangelia wg św. Marka (108 minut), Ewangelia wg św. Łukasza (180 minut), Ewangelia wg św. Jana (135 minut), Dzieje Apostolskie (179 minut), Listy Apostolskie (511 minut), Apokalipsa św. Jana (96 minut).

UWAGA !!! Odtwarzacz może być niezgodny z niektórymi urządzeniami Android - szczególnie wersjami 4 - 4.4.2 .